Telefon Açma Kapama Bedeli Ücretinin İadesi Nasıl Alınır?

Telefon hatlarının kapama açma bedeli iadesi mümkündür. Hepimizin en az bir kez bazılarımızın sa yaşam şekli olmuş ve bu sebeple müşteri temsilcileriyle çözümü olmayan uzun süreli diyalogların yaşanmasına sebep olan güzel ülkemin insanlarının her aynı şekilde sömürmeyi kendilerine ilke edinmiş.

Gsm operatörlerinin en müthiş kazanç kalemi hat kapama açma bedeli açık şekilde belirtecek olursak, alınan bu bedel hukuka uygun değil ama operatörler bizi öyle tebelleş olmuşlar ki hepimiz hakkımızı yeterince bilmediğimiz.

telefon acma kapama bedeli ucretinin iadesi nasil alinir 150x150 Telefon Açma Kapama Bedeli Ücretinin İadesi Nasıl Alınır?

Ve bu sebeple savunma adımız için onlar da bu haksız bedeli almaya devam ediyorlar. Bakın tane tane söylüyorum hem kanun hem de ilgili yönetmelik açık şekilde böyle bir ücretin alınamayacağını söylüyor.

Eğer sizin de başınıza bu durum geldiyse yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak hattınıza dair tüm faturaları talep etmek hangi aylara ilişkin hat kapama açma bedelleri kesildiyse onları tespit ederek bir dilekçe hazırlamak. Ve derhal tüketici hakem heyetine başvurmak kararın lehinize çıkacağından şüpheniz olmasın. Siz yeter ki o ilk adımı atın. Konuyla ilgili tüketici hakem heyeti videolarımızı izleyerek de daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

2 + 7 =