Yüksek Gelen Telefon Faturaları İçin Ne Yapmalısınız?

Paket aşımı olmaksızın gelen yüksek faturalar için ne yapmalısınız?

Hepimiz için vazgeçilmez olan ama aynı zamanda bıktığım ortak bir şey söyleyecek olursak, bence bu kesinlikle saçma sapan gelen telefon faturaları olurdu. Paket aşımı yapmanıza rağmen karşılaştığınız anlamsız ve garip ücretlerin giydirildi faturaları görünce gerçekten de kızmak ve tepki vermek işten değil. Haliyle kızımızı ilk olarak çok büyük ihtimalle çözüm üretecek. Ve eğitimler de aynı şekilde konuşmaya programlanan müşteri temsilcisine yöneltiyor ve şikayet kaydınızı bırakıyorsunuz veya bıraktığınızı düşünüyorsunuz.

yuksek gelen telefon faturalari icin ne yapmalisiniz 150x150 Yüksek Gelen Telefon Faturaları İçin Ne Yapmalısınız?

Ah o öfkeyle açılan ama çoğunlukla sorunsuz kalan şikayet kayıtlarının dili olsa da konuşsa. Peki gerçekten başvurunun sonuçsuz kaldığında ne yapmanız gerekir? Tabi ki vakit kaybetmeden tüketici hakem heyetine başvurmak biliyorum belgeyle filan uğraşmayı seven bir toplum değiliz ama ya hakkınızın yenmesine göz yapacaksınız ya da hakkımızı savunmak için size destek olmak adına hazır bekleyen tüketici hakem heyetlerine başvuracaksınız. Eğer başvurunuzu eksiksiz yapmakta, bu anlamda sorun yaşamak istemiyorsanız konuyla ilgili videolarımızı izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taahhüt Bitmesine Rağmen Fatura Aynı Geliyorsa Ne Yapmalısınız

Internet akıllı telefonlar veya dijital tv platformları 24 aylık cazip bahis seçenekleri ile hayatımıza entegre olmalarıyla birlikte yarattıkları fatura kaslarıyla da öfke patlaması yaşatan unsurlar haline geldiler. Herkesin mutlaka en az bir kez müşteri temsilcisiyle iletişim kurduğu ve dost meclislerinde bunlara dair sitemli sohbetlerin döndüğünü varsayarsak, konunun aslında ne kadar canlı ve vahim olduğunu anlayabiliriz. Kabul edelim, hepimiz o taahhüt seçenek teklifleri karşısında bir an bile tereddüt etmeden sesli onayı yapıştırıyoruz.

Sonra gelsin biten taahhüdün ardından aynı tutardaki faturalar evet, hizmet aldığınız firmalardan bazıları gerçekten de taahhüt süreniz bitmesine rağmen sanki taahhütlü hizmet alıyormuşcasına size aynı tutarda fatura kesmeye devam ederler. Çoğu zaman farkına bile varmaz ama vardığımız zaman kendimize dünyanın en büyük haksızlığı edilmiş gibi hemen.

Neydi bu müşteri hizmetleri numarası diye sorgular ve hemen durumu müşteri hizmetlerine yansıtırız ve tabii sonuçsuz kalır. O halde yapmanız gereken vakit kaybetmeden tüketici hakem heyetine başvurarak taahhüt sonrası yansıtılan haksız faturanın iptaline yahut ödeme yaptıysanız, ödemenin tarafınıza iadesi ne karar verilmesini istemek olacak. Tüketici hakem heyeti ile ilgili videolarımız bu konuda size yol gösterici olacaktır.

Yorum Yaz

− 5 = 2